فروش توری و یراق آلات استاندارد پنجره

فروش توری و یراق آلات استاندارد پنجره, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

فروش توری و یراق آلات استاندارد پنجره

بهرام پروهان

این شرکت به فروش توری و یراق آلات استاندارد پنجره طرح ها و مدل های متنوع می پردازد تا بتواند نیاز انواع مختلف مشتریان را رفع کند. یراق الات مصرفی درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی در نحوه عملکرد و نوع  درب و پنجره UPVC نقش اساسی و چشمگیری را ایفا می کنند و در صورت خرابی باید تعویض شوند.
این شرکت در راستای خدمت رسانی به مشتریان عزیز و بالا بردن سطح کیفیت محصولات خود از یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc در درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی خود استفاده نموده که از لحاظ کیفیت و عایق بندی جزء برندترین محصولات یراق آلات در و پنجره در تمام دنیا محسوب می شوند. یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره های دوحالته و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب , تعویض , تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص دارد. پنجره های دوجداره upvc و آلمینیومی مزایای بسیار فراوانی دارند اما به شرطی که به بهترین حالت مونتاژ شوند و متریالی که برای ساخت آنها استفاده می شوند استانداردهای لازم را را داشته باشند و توسط نصاب ماهر نصب شوند، به درستی استفاده و نگه داری گردند و در صورت بروز مشکل با سرویس کار و تعمیرکار شرکت مربوطه تماس گرفته شود. عوامل زیادی برای ماندگاری درب و پنجره یو پی وی سی و آالومینیوم وجود دارد که یکی از این موارد استفاده از یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc می باشند که در حال حاضر در برندهای مختلف آلمانی , ترک و ایرانی در بازار به عنوان بهترین با کارایی بالا شناخته می شوند، اما طریقه متصل کردن بر روی پروفیل و استفاده از آن نقش بیشتری برای ماندگاری ایفا می کنند. البته لازم به ذکر است که در صورت بروز هر مشکلی برای یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc، امکان تعمیر و تعویض آن وجود دارد و جای هیچ نگرانی نیست و بعد از تعمیرات و یا تعویض کارایی درب و پنجره های دوجداره باز میگردد.

یراق الات روتو المان


فروش توری و یراق آلات استاندارد پنجره
پیشرفت تکنولوژی از قبيل قفل و یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc درب و پنجره یو پی وی سی و آلمینیوم آنها را از لحاظ امنیت در تراز بالایی قرار داده است. طرح های زیبا و ایمن این یراق آلات به طوری است که درب و پنجر دوجداره را از چهار جهت قفل کرده و امنیتی فوق العاده به آن می دهد و براحتی فقط با یک چرخش یک دستگیره پنجره یا درب بوسیله قفل هایی به شکل قارچی به قابهایشان محکم گردندکه سبب ایمنی بالای درب و پنجره های دو جداره upvc می گردد.
نگهداری یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc روتو
پنجره ای که شما تولید کرده اید کیفیت بالای یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc Roto را دارد. این یعنی سهولت استفاده، کارایی عالی و دوام طولانی. کارایی و وضعیت یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc باید مطابق ضوابط زیر بررسی گردد:
عملکرد روان یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc
ثابت و محکم بودن یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc
عملکرد روان یراق آلات را میتوان به وسیله حرکت دستگیره ارزیابی کرد. گشتاور قفل شدن و باز شدن دستگیره پنجره براساس استاندارد نرمال صنعتی آلمان با مقدار حداکثر ۱۰ نیوتن بر متر تعیین شده است. بازرسی را میتوان با یک آچار انجام داد. عملکرد روان را با گیریس کاری و روغنکاری و یا با رگلاژ یراق آلات میتوان بهبود بخشید. یراق آلات دو حالت بازشوی Roto برای امکان رگلاژ دوبعدی و سه بعدی طراحی شد ه اند. رگلاژ نادرست یا نامناسب یراق آلات میتواند باعث شود پنجره دیگر عملکرد مطلوب نداشته باشد .

یراق یو پی وی سی


فرسایش و خوردگی یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc
تمام اجزای مرتبط با عملکرد یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc باید برای اجتناب از فرسایش و خوردگی براساس اطلاعات ما روانکاری یا روغ نکاری شوند.
پنجره های کشوئی در آشپزخانه
در مقایسه با پنجر ههای لولایی دو حالت بازشو ( Tilt & Turn ) این نوع، دارای دهانه خروجی بزرگتری برای تعویض سریعتر هوا است. به این منظور به هنگام باز کردن به فضای کمتری نیاز دارد. بگونه ای که هیچ لنگه پنجر های فضای اتاق را اشغال نمیکند.
نگهداری یراق آلات استاندارد پنجره دوجداره upvc
با روغ نکاری و گریس کاری مداوم کلیه اجزای مرتبط با یراق آلات در چهارچوب و لنگه (حداقل یکبار در سال) عملکرد روان یراق آلات را حفظ کنید و در مقابل فرسایش و خوردگی زودرس از آنها محافظت کنید. زبانه های مخفی از جنس فولاد برای جلوگیری از سایش غیرضروری نیاز به گیریس کاری مداوم دارند . به علاوه مکان پیچها باید بررسی گردند. پیچهای شل شده باید توسط یک شرکت متخصص جایگزین شوند.
لطفا از روغن یا گیریس بدون اسید و غیر رزینی استفاده نمائید.
فروش توری و یراق آلات استاندارد پنجره  کاربردی در این شرکت :
روتو آلمان(ROTO)
جیو(GU)
آکادو ترکیه(ACCADO)
اندو(ENDOW)


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: