قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره

قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره

بهرام پروهان

متاسفانه برخی از فروشندگان قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره را بر اساس متر مربع به خریداران عرضه می نمایند. در حالی که این امر در واقع مغلطه در قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره هدف اصلی ارائه یک قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره مبهم برای خریداران است تا بتوانند در فرآیند کاری آن را تغییر داده و محصول را با قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره دلخواه و بالاتری ارائه نمایند چرا که مشتری نباید قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره پنجره های ثابت را که فاقد هر گونه یراق آلات و بازشویی است را هم قیمت پنجره های متحرک پرداخت نماید. توجه داشته باشید که قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره با پنجره سه جداره متفاوت است, پنجره سه جداره دارای کیفیت بالاتری بوده و اجزاء و متریالی که در آن مورد استفاده قرار گرفته بیشتر بوده و به همین دلیل تفاوت قیمت پنجره سه جداره و پنجره دو جداره میتواند بین ۱۵ تا ۲۰ درصد باشد.

قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره

 

 قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره

عوامل موثر در قیمت یو پی وی سی پنجره دوجداره درب پنجره دوجداره یو پی وی سی:پرو فیل یو پی وی سی که شامل پروفیل چهار چوب پنجره، پروفیل وسط، پروفیل لنگه و همچنین پروفیل های کمکی که بسته به طراحی خود درب یا پنجره بر اساس متر طول مصرفی محاسبه و در قیمت نهایی یو پی وی سی پنجره دوجداره لحاظ می‌گردد.

 حقیقت این است که در سال‌های گذشته تنها وجود تورم سبب بالا رفتن قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره پروفیل‌های upvc می‌شد اما در سال جاری عدم فروش و عرضه در بازار و بالا رفتن نرخ ارز نیز قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره‌ های پروفیل‌ها و در نتیجه در و پنجره‌های یوپی‌وی‌سی را بالاتر برده است.

قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره سایر متریال‌ ها هم بالا رفته است؟

تورم سال ۹۷ تمامی قسمت‌های صنایع تولیدی را در برگرفته و در بخش واردات نیز شاهد افزایش قیمت یو پی وی دوجداره‌ ها بوده‌ایم؛ برای مثال یراق‌آلات و اجزایی مانند چسب پُر کننده‌ی درزگیرها نیز افزایش قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره داشته‌اند.

قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره

آیا قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره پنجره های دوجداره بالاتر خواهد رفت؟ 

در حال حاضر امیدواریم با نظارت بیشتر و همیاری دولت محترم شاهد کاهش قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره‌ باشیم. هنوز دستمزدها و افزایش نرخ کارگری صورت نگرفته و امید است، تا پایان سال برای تولیدکنندگان و واردکنندها تدابیری اندیشیده شود و با افزایش دستمزد اجرایی و کارگری شاهد قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره‌های بالاتری نباشیم.

پنجره های دوجداره را زودتر بخریم یا صبر کنیم؟ 

کارخانه‌های تولیدکننده‌ی پنجره‌های دوجداره‌ی upvc هم‌سو با افزایش قیمت مارک یو پی وی سی پنجره دوجداره متریال‌های درگیر در این صنعت، قیمت را افزایش داده‌اند. قیمت یو پی وی سی پنجره دوجداره‌های فعلی پازل ستاپ در حال حاضر با اعمال هزینه‌های اجرتی و کارگری قبلی است و تا زمانی که اجرت کارگران بیشتر نشود،  پنجره ها نیز افزایش نخواهد داشت. اگر نظری کارشناسانه بخواهید باید بگوییم که خرید پنجره‌های دوجداره یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است و در طول زمان با جلوگیری از هدر رفتن انرژی، هزینه‌ی شما را جبران خواهد کرد، البته اگر کالای باکیفیت و مرغوب خریداری کرده باشید.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: