انواع پنجره دوجداره جدید تراس در یزد

انواع پنجره دوجداره جدید تراس در یزد, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

انواع پنجره دوجداره جدید تراس در یزد

بهرام پروهان

انواع پنجره دوجداره جدید تراس در یزد

از مزیت های استفاده از آن تاشو بودن آن و جمع کردن آن در صورت عدم نیاز است. همچنین به راحتی می توانیم دو سمت شیشه یا پنجره  تراس تاشو مورد نظر را از آلودگی ها تمیز کنیم. شیشه تراس ریلی به دلیل مزیت های بسیاری که دارد گزینه اول برای اجرای تراس می باشد. شیشه برای تراس معمولا از جنس سکوریت شده انتخاب و نصب می شود. به دلیل ایمنی بالای شیشه سکوریت در ایجاد اکثر پارتیشن های مود استفاده در ساختمان از آن استفاده می شود. شیشه بازشو تراس باید مقاوم، ایمن، عایق صوتی و حرارتی باشد. استفاده از شیشه میرال برای تراس یک روش مناسب برای ایجاد ایمنی بیشتر در این فضا می باشد. نصب آن موجب می شود گرد و غبار و آلودگی کمتری به محیط زندگی وارد شود.

شیشه تراس اغلب به صورت فریم دار و فریم لس نصب و اجرا می شود. از انواع پنجره تراس در تراس منازل و ادارات، گلخانه، پنت هاوس و … استفاده می شود. تراس شیشه ای در نوع تاشو و ریلی نصب می شود. پارتیشن متحرک تراس شامل پانل های شیشه ای تاشویی می باشد که به آسانی در کنار دیوار تراس جمع می شوند. تراس شیشه ای دوجداره در فصول گرم تر مانند تابستان می توان تراس را به طور کامل در کنار دیوار جمع کرد و در مواقع نیاز دوباره به حالت اول برگرداند. در حالت های مختلف کاملا باز، نیمه باز و کاملا بسته میتوانیم از تراس شیشه ای استفاده کنیم. پوشش تراس و تراس به وسیله شیشه راه حلی برای ایجاد آسایش و آرامش بیشتر می باشد. چون با نصب آن از انواع صدا های مزاحم رفت و آمد وسایل نقلیه و آلودگی های صوتی خیابان و همچنین آلودگی و گرد و غبار در امان خواهیم بود. شیشه تراس ریلی تاشو را می توان در تراس ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری و کلیه ساختمان ها با کاربری های مختلف به کار برد.

خرید پنجره تراس

انواع پنجره دوجداره جدید

طراحی تراس باید به گونه ای باشد که به عنوان یک بخش خصوصی نیز بتوان از آن استفاده کرد. همان طور که در متن اشاره شد در حال حاضر فضا و مساحت خانه ها به دلیل آپارتمان نشینی بسیار کوچک تر از گذشته شده است. یک راه حل بسیار مناسب برای این مشکل نصب پنجره تراس می باشد. اما تنها نصب و اجرای تراس شیشه ای نمی تواند راه گشا باشد. برای ایجاد یک فضای خصوصی باید از مبلمان مناسب برای این فضا استفاده کرد. همچنین می توان با استفاده از گل های آپارتمانی این فضا را تزیین و زیبا کرد. یک ایده نو برای زیبا تر کردن تراس استفاده از چمن مصنوعی برای کف تراس می باشد. حتی در برخی موارد می توان کف تراس را فرش کرد. تراس مدرن نقش یک نشیمن خصوصی برای اوقات فراقت اعضای خانواده را ایفا می کند. در صورت اهمیت دادن به این فضا و طراحی مناسب آن، موجب افزایش ارزش ساختمان و همچنین زیبایی آن می شویم. دکوراسیون مورد استفاده در این بخش تاثیر زیادی در جلوه و زیبایی آن دارد. ار تراس شیشه ای می توان به عنوان یک فضای نشیمن یا فضایی برای مطالعه استفاده کرد.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: