پروفیل در ساخت پنجره دوجداره یو پی وی سی

پروفیل در ساخت پنجره دوجداره یو پی وی سی, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

پروفیل در ساخت پنجره دوجداره یو پی وی سی

بهرام پروهان

پروفیل در ساخت پنجره دوجداره یو پی وی سی

نوسان قیمت پنجره دو جداره یکی از مواردی است که همیشه با تردید همراه بوده است. به طور معمول با اندازه گیری عرض و ارتفاع پنجره، طرح و حالت بازشو پنجره دو جداره می توان قیمت حدودی را محاسبه کرد. البته عوامل دیگری هم در محاسبه قیمت ها دخیل هستند. عواملی که قیمت ساخت پنجره دو جداره را افزایش می دهند یکی از این موارد است:

پروفیل ساخت پنجره های upvc

پروفیل متریال ساخت پنجره دو جداره است. پنجره دوجداره ویستا بست، پنجره وین تک، پنجره دوجداره هافمن هر کدام پروفیل متفاوتی دارند. نوع پروفیل، تعداد حفره ها، ضخامت و اندازه پروفیل از مهم ترین عوامل تغییر قیمت پنجره دو جداره است. پروفیل پنجره دو جداره باید با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب شود. برخی از پروفیل های نامرغوب چینی که در بازار موجود است اصلا مناسب آب و هوای ایران نیست و در اغلب موارد دچار تغییر شکل و رنگ می شود.

پنجره

انواع پروفیل

پروفیل upvc از مرغوب ترین متریال برای ساخت در و پنجره دو جداره است. پروفیل استاندارد و متناسب با شرایط منطقه عمر طولانی تری دارد. برای افزایش استحکام پروفیل یو پی وی سی می توان از پروفیل های گالوانیزه استفاده کرد. قیمت پنجره دو جداره که با پروفیل گالوانیزه کار شده همیشه اندکی بالاتر است ولی ارزش دارد زیرا طول عمر مفید سازه بسیار طولانی تر می شود. به طور معمول ۴ نوع پروفیل درب و پنجره دو جداره به لحاظ کارایی وجود دارد که عبارتند از:

پروفیل فریم: در ساخت چارچوب درب و پنجره دو جداره به کار می رود.

پروفیل ساش یا لنگه : بخش بازشوی پنجره با پروفیل لنگه ساخته می شود. برای درب پروفیل بزگتر به کار می رود.

پروفیل مولیون: این پروفیل داخل چارچوب پنجره استفاده می شود که به صورت ستون عمودی و یا افقی می توان آن را دید.

پروفیل های جانبی: در این بخش تفاوت زیادی در متریال پروفیل دیده می شود. پروفیل جانبی در زوار شیشه دو جداره، کانکتورها، پنل یو پی وی سی و .... استفاده می شود.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: