خرید پنجره آلومینیومی ترمال بریک در تبریز

خرید پنجره آلومینیومی ترمال بریک در تبریز, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

خرید پنجره آلومینیومی ترمال بریک در تبریز

بهرام پروهان

خرید پنجره آلومینیومی ترمال بریک در تبریز

پنجره ترمال بریک با دارا بودن رزین غیر فلزی یا ماده پلاستیکی گرمابند نصب شده در قاب آلومینیومی پنجره است که از نظر فیزیکی بخش درونی پنجره را از قسمت بیرونی جدا می کند. از این رو مسیر انتقال و هدایت انرژی حرارتی در قاب پنجره بین  درون و بیرون محیط ساختمان قطع می شود. ضریب انتقال حرارت در پنجره ترمال برک با شیشه دوجداره ، بین دو مقدار ۱٫۲ و ۲٫۹  در نظر گرفته می شود .

پنجره با پروفیل فایبرگلاس طرح چوب

فایبرگلاس ، کامپوزیتی از الیاف شیشه با مواد پلیمری است که از پشم شیشه به عنوان مادهٔ تقویت کننده و از مواد پلیمری به عنوان مواد زمینه به کار برده می‌شود که به حالت پارچه بافته شده و دارای استحکام کششی بالایی می باشد. فایبرگلاس ماده ای خیلی محکم و غیرقابل اشتعال است. با توجه به چگونگی ساخت و ثابت بودن رنگ پروفیل های فایبرگلاس ، با گذشت زمان تغییر ظاهری چشمگیری در پنجره فایبرگلاس ایجاد نمی شود و لازم به نگهداری و پوشش خاصی ندارد.

پنجره ترمال

پنجره زیبای یک ساختمان در محل اداری

نارسانا بودن ماده کامپوزیت فایبرگلاس و پوشش رزین روی آن سبب کاستن ضریب انتقال حرارت پنجره های با پروفیل فایبرگلاس  می شود. پروفیل کامپوزیت فایبرگلاس در مقابل خوردگی ، پوسیدگی ، تورم و پیچش پروفیل خیلی مستحکم است . پنجره فایبرگلاس  عایق صوتی خیلی مناسبی است و جلوگیری از ورود صدای فضا به فضای درونی می کند. متریال فایبرگلاس در پروفیل با قابلیت رنگ آمیزی سبب تولید زیبایی در دکوراسیون داخلی و نمای بیرونی ساختمان می شود.

پنجره فایبر گلاس

فایبرگلاس نیز به حالت پوشش خارجی می تواند با پروفیل های چوبی ترکیب شود و علاوه بر نگهداری زیبایی نما پروفیل چوبی، سبب مستحکم آن ها در مقابل آسیب های محیطی و خوردگی و یا تورم چوب شود


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: