فروش انواع درب دوجداره تاشو با کیفیت در مازندران, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

فروش انواع درب دوجداره تاشو با کیفیت در مازندران

بهرام پروهان

فروش انواع درب دوجداره تاشو با کیفیت در مازندران

عرض این درب می تواند هر چیزی باشد، ارتفاع - تا 3 متر. تعداد پانل ها نامحدود است، زیرا آنها می توانند به صورت جداگانه پیوست شوند و جدا شوند. درب نصب و نگهداری آسان است.

مواد "درب آکاردئون" نوع درب کشویی معمولا پلی وینیل کلرید است که نمی سوزد، در هنگام حرارت دادن مواد مضر را از بین نمی گذارد، به رطوبت مقاوم است. در برخی موارد، این می تواند چرم یا پارچه باشد. شما می توانید در هر محل نصب کنید.

درب - "آکاردئون" نیاز به حداقل فضای، آن را فراتر از درگاه حرکت نمی کند، بنابراین صرفه جویی در متر مربع ارزش صرفا عظیم است.

با این حال، با توجه به ویژگی های طراحی آن، این درب است که با بدترین شاخص های صدا و عایق حرارتی تامین می شود. بنابراین مناسب تر است برای استفاده از آن برای کمد یا گنجه، و قطعا به عنوان یک در ورودی، حداکثر - داخلی.

درب

درب کشویی درب "کتاب"

آن را به درب اتوبوس ها یادآوری می کند، از دو پنجره تشکیل شده است و بر خلاف «آکاردئون» دارای یک ورق عریض یا قاب قاب چوبی است که مزیت غیرقابل انکار آنهاست.

"کتاب ها" سنگین تر، قوی تر، قابل اعتماد تر هستند. آنها از چوب گرانبها ساخته شده اند، پوشیده شده با پوشش لمینیت گران قیمت، روکش چوب گونه نجیب. بر این اساس، آنها با اتصالات گران تر و با کیفیت بالا مجهز هستند.

نوع درب "کتاب" می تواند ناشنوا یا با شیشه های رنگ آمیزی تکمیل شود. شما می توانید یک طرح را با توجه به طراحی داخلی و هدف کارکرد درب انتخاب کنید.

از جمله درها خوب است - آنها فضای ذخیره، مسدود کردن کل راهرو و اجازه دادن به مبلمان، جایی که آن را با چرخش معمول امکان پذیر نیست. در عین حال، در اندازه، آنها با درب های معمولی یکسان هستند، به طوری که هیچ راه عبور از طریق آنها را محدود نمی کند.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: