شیشه جورجین درب و پنجره های عایق دوجداره

شیشه جورجین درب و پنجره های عایق دوجداره, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

شیشه جورجین درب و پنجره های عایق دوجداره

بهرام پروهان

شیشه جورجین درب و پنجره های عایق دوجداره

از این نوع شیشه دوجداره می توان در پنجره ها ، درهای ورودی، و شیشه های کابینت استفاده کرد.
لازم به ذکر است بهتر است دو لایه شیشه در این نوع کالا سکوریت (مقاوم ) شود تا در صورت وارد شدن ضربه به سطح شیشه دوجداره ، به علت وجود جورجین ها در میان آن شکسته نشود .
همپچنین تولید اینگونه شیشه دوجداره به طور کامل صنعتی همراه با مواد استاندارد بسیار حائز اهمیت است زیرا کوچکترین اشتباه در طریقه مونتاژ و اتصال طرحهای جورین بر روی اسپیسر آلومنیومی و همچنین بحث آبندی شیشه دوجداره می تواند باعث پایین آمدن کیفیت نهایی شیشه دوجداره و در نتیجه بر آورده نشدن انتظارات لازمه شود.

موارد استفاده از شیشه دکوراتیو جورجین بار در تمامی بازشو ها و چارچوب هایی که امکان جایگذاری شیشه وجود دارد می توان از شیشه دوجداره دکوراتیو استفاده کرد. از جمله درب و پنجره های Upvc دوجداره، پنجره آلومینیوم ترمال بریک، پنجره های آهنی و یا چوبی و یا حتی درب های کابینت، درب های ورودی ساختمان، هنگام تعویض پنجره های قدیمی و غیره می توان استفاده کرد.

ساختار شیشه دوجداره جورجین بار یا دکوراتیو

در شبکه های تزیینی Georgian Bar که در داخل شیشه های دکوراتیو کار می شود از پروفیل های آلومینیومی با پهنای 9، 16 و 25 میلیمتر استفاده می گردد. بطور عمده جورجین بار در رنگ های طلایی، نقره ای و سفید و اشکال هندسی متنوع مانند لوزی، گل لیلی و گل چهارپر تولید می شود.

قیمت شیشه های جورجین بار براساس میزان متراژ مصرفی پروفیل آلومینیومی در داخل شیشه های دوجداره دکوراتیو محاسبه می شود. استفاده از اشکال تزینی و هندسی موجب افزایش قیمت این نوع شیشه دکوراتیو خواهد شد. در تولید شیشه جورجین بار دکوراتیو بهتر است از شیشه های بدون رنگ و ساده استفاده شود تا زیبایی شبکه های تزیینی مابین دو شیشه کاملا نمایان باشد.

از جمله مزایای این روش دکوراتیو کردن شیشه می توان تنوع رنگ و شکل، عمر طولانی و عدم نیاز به نظافت را بیان کرد.

 


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: