رنگ درب ویلا عایق صدا و آب

رنگ درب ویلا عایق صدا و آب, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

رنگ درب ویلا عایق صدا و آب

بهرام پروهان

رنگ درب ویلا عایق صدا و آب 

حتما به این مسئله توجه کرده اید که افراد زیادی هستند هنگام فروش خانه تصمیم به رنگ آمیزی برای چندمین بار یا حتی اولین بار می گیرند.

رنگ درب منزل تقریبا اولین چیزی است که می تواند خریدار را به داخل خانه بکشاند.رنگ های پرطرفدار زیادی برای درب ورودی منزل وجود دارد.رنگ زرد خردلی، نوک مدادی، مشکی، انواع قرمز، طیف وسیعی از رنگ آبی از جمله رنگ های پرکاربرد برای درب ورودی منزل است.

انتخاب رنگ های روشن برای درب ورودی منزل به گونه ای است که حتی اگر برای یک محوطه قدیمی نیز به کار رود، آن را نو و تازه جلوه گر می سازد. اگر درب منزل زرد رنگ همراه با چمن کاری مقابل درب ورودی انجام شود، نمود و جلوه این رنگ را بیشتر می کندهمان طور که می دانید عناصر رنگارنگ کنتراست چشمگیری را با رنگ سبز(چمن) ایجاد می کنند. برای جلوه بیشتر درب ورودی منزل بهتر است آن را همیشه کمی روشن تر از بقیه عناصر بیرونی در نظر بگیریم.

قرمز براق

از رنگ های پرجنب و جوش و جذاب محسوب می شود.قرمز براق رنگی است که اگر در میان بسیاری از رنگ های خنثی قرار گیرد(مانند دیوارهای سفید ساختمان) جلوه بیشتری ایجاد می کند.

 

رنگ مشکی

رنگ مشکی می تواند یک درب ظریف و دراماتیک ایجاد کند.خاصیت رنگ مشکی به گونه ای است که با هر رنگی ادغام می شود و از این جهت بسیار متنوع است. این رنگ اگر در زمینه ای متضاد قرار نگیرد، می تواند درب ورودی را پنهان کند.استفاده از رنگ روشن حتی باعث می شود بسیاری از نقص ها و کمبودهایی که در فضای بیرونی ساختمان وجود دارد، دیده نشود.برای رنگ آمیزی درب منزل بهتر است رنگ نما و دیوارهای فضای بیرون را در نظر بگیرید. مثلا زمانی که دیوارهای شما به سفید گرایش دارد بهتر است از رنگ مشکی یا نوک مدادی برای رنگ آمیزی استفاده کنید.

چرخه رنگ

کنتراست: سه رنگ به طور مساوی در چرخه رنگ
رنگ های مکمل: دو رنگ متضاد در کنار یکدیگر
رنگ های مشابه: رنگ هایی که شبیه به هم هستند.
تک رنگ: درجات متفاوت از تن یک رنگ خاص
جدیدترین مدل های رنگ درب منزل
همنطور که می دانید درب منزل اولین قسمت ساختمان می باشد که انتخاب رنگ زیبا در آن نقش مهمی در دکوراسیون منزل ایرانی ایرانی ایفا می کند  و در واقع رنگ های مختلفی وجود دارد که هر یک از  آن ها از معنا و مفهوم خاصی برخوردار هستند و انتخاب رنگ درب حیاط بر اساس اصول روانشناسی بر روی دیگزان تاثیر متفاوتی دارد.

 


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: