پنجره عایق دوجداره اتاق خواب کوچک

پنجره عایق دوجداره اتاق خواب کوچک, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

پنجره عایق دوجداره اتاق خواب کوچک

بهرام پروهان

پنجره دوجدارهعایق دوجداره اتاق خواب کوچک

انتخاب شیشه ای مناسب برای پنجره دوجدارهاز اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید از پنجره دوجدارههای تک جداره یا دو جداره استفاده کنید همچنین اگر تمایل دارید ایمنی پنجره دوجدارهساختمان را افزایش دهید بهتر است از پنجره دوجداره های سه جداره استفاده نمایید. پنجره دوجداره های سه جداره برای نواحی سرد انتخابی مناسب به شمار می روند زیرا عایق خوبی در برابر سرما و صدا هستند

پنجره دوجداره ها در انواع مدل های کلاسیک و مدرن موجود می باشند و اگر شما تمایل دارید نمای ساختمان ها سلطنتی و لاکچری به نظر برسد پنجره دوجداره های کلاسیک می توانند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل به شمار روند. پنجره دوجداره های مدرن نیز برای ساختمان ها با نمای مدرن و امروزی مناسب هستند.

اجرای دکوراسیون داخلی
اگر فضای اتاق بزرگ است می توانید پنجره دوجدارهای بزرگ را در قسمتی از دیوار طراحی نمایید همچنین در برخی از اتاق ها با متراژ بزرگ دو پنجره دوجدارهبزرگ طراحی می شوند که در این صورت نور طبیعی و کافی در طول روز فضای اتاق را روشن می کند و علاوه بر این هوای اتاق به خوبی تهویه می شود. اگر فضای اتاق کوچک می باشد بهتر است پنجره دوجدارهها را در ابعاد کوچک تری انتخاب نمایید تا فضای کمی را روی دیوار اشغال نمایند.

انتخاب رنگی مناسب برای قاب پنجره دوجداره از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و بهتر است شما رنگ قاب پنجره دوجداره را با توجه به رنگ سایر مصالحی که در نمای خارجی و داخلی ساختمان به کار برده شده است انتخاب کنید.

پنجره دوجداره از دو لایه شیشه تشکیل شده است که درون یک چارچوب قرار می گیرد. مابین این دو لایه شیشه را هوا یا گاز آرگون پر می کند. استفاده از گاز آرگون عایق صوتی قوی تری را ارائه می دهد. برای چهار چوب از پروفیل های با جنس های مختلفی استفاده می شود.

بنابراین انواع مختلفی از پنجره دوجداره به لحاظ جنس پروفیل وجود دارد. یک تفاوت دیگر این مدل پنجره دوجداره در نوع بازشو یا همان مکانیسم باز شدن پنجره است ..

 پنجره دوجداره مدل کشویی:

پنجره دوجداره کشویی با توجه به اینکه در هنگام باز شدن فضایی را اشغال نمی کند، یکی از مدل های محبوب پنجره دوجداره است. در این نوع پنجره دوجداره در زیر لنگه های بازشو غلطک هایی وجود دارد که پنجره دوجداره به سمت چپ و یا راست در راستای خود پنجره حرکت می کند. پنجره دوجداره کشویی با توجه به نوع سیستم آن، پنجره۱۰۰ درصد عایقی نیست چون در هنگام بسته شدن، لاستیک های آب بندی توسط یراق آلات به یکدیگر فشرده نمی شوند. پنجره دوجداره کشویی وینتک یکی از بهترین پنجره دوجداره های مدل کشویی است ..

 


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: