پنجره مشکی ریلی دوجداره مدل جدید ویستابست

پنجره مشکی ریلی دوجداره مدل جدید ویستابست, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

پنجره مشکی ریلی دوجداره مدل جدید ویستابست

بهرام پروهان

پنجره مشکی ریلی دوجداره مدل جدید ویستابست

پنجره‌های دوجداره‌ای که درب آن به صورت ریلی باز و بسته می‌شود، پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست می‌گویند. درب این پنجره‌ها توسط غلطکی که بر روی یک ریل قرار گرفته است، باز و بسته می‌شود. غلطک وزن درب و شیشه‌ها را تحمل می‌کند، بنابراین مقاومت و ماندگاری پنجره به جنس غلطک وابسته است، حرکت درب (لنگه) روی ریل نیز تحت تأثیر کیفیت غلطک می‌باشد.

انواع پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست از نظر جنس

پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست در دو نوع یو پی ‌وی سی و آلومینیومی ساخته می‌شود:

پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست یو پی ‌وی ‌سی: پنجره‌های دو جداره ریلی یو پی ‌وی ‌سی نسبت به انواع آلومینیومی، آهنی و چوبی آن درصد عایق بیشتری دارند. این نوع پنجره‌ها در ارتفاع بیشتر از ۲ متر ساخته نمی‌شوند.


پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست آلومینیومی: می‌توان از پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست آلومینیومی در ابعاد بزرگ استفاده کرد، این پنجره‌ها در عرض و ارتفاع بیشتر از ۲ متر نیز ساخته می‌شود و برای باغ ها و ویلاهایی که مناظر طبیعی زیبایی دارند، مناسب به نظر می‌رسد. پروفیل آلومینیوم مقاوم‌تر از یو پی وی سی می‌باشد، بنابراین در برابر باد مقاومت بیشتر و عملکرد بهتری دارند، به همین دلیل پنجره‌های دوجداره ریلی آلومینیومی برای ارتفاعات بالا که در معرض فشار باد قرار دارند، بسیار مناسب است، البته هزینه بالاتری نسبت به پروفیل یو پی ‌وی ‌سی دارد.

مزایای پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست

پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست در محور افقی به صورت خطی باز و بسته می‌شود، بنابراین فضا را اشغال نمی‌کنند.
باز و بسته کردن این پنجره‌ها بسیار راحت است.
چون به صورت افقی باز و بسته می‌شوند، مزاحمتی برای پرده‌ها ایجاد نمی‌کند.
از نظر اقتصادی قیمت متوسطی دارند.

معایب پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست

از معایب پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست آب‌بندی ضعیف این پنجره‌ها است، از نظر آب‌بندی نیز سطح پایین‌تری نسبت به پنجره‌های دوجداره لولایی دارند.
به دلیل روی هم قرار گرفتن لنگه‌ها روی هم، تمیز کردن پنجره‌های دوجداره ریلی کار راحتی نیست، در پنجره‌های ریلی قدیمی لنگه را آزاد  و به راحتی تمام قسمت‌های پنجره را تمیز می‌کردند، اما باز کردن لنگه‌ها در پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست نیاز به تخصص و مهارت دارد و هرکسی نمی‌تواند این کار را انجام دهد.
از معایب پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست ایجاد آلودگی صوتی است. این پنجره‌ها به دلیل عایق نبودن و وجود فضای بین ریل‌ها، هنگام وزیدن باد زوزه می‌کشند.
یکی دیگر از معایب پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست محدودیت در اندازه و ابعاد آن است، به عنوان مثال پنجره مشکی دوجداره ریلی ویستابست یو پی وی سی برای ابعاد بسیار بزرگ مناسب نمی‌باشد.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: