قیمت پنجره سفید بلند دوجداره ساختمان در کرج

قیمت پنجره سفید بلند دوجداره ساختمان در کرج, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

قیمت پنجره سفید بلند دوجداره ساختمان در کرج

بهرام پروهان

قیمت پنجره سفید بلند دوجداره ساختمان در کرج

پنجره ها یکی از عناصر ارتباطی میان فضای بیرونی و داخلی هستند ، و نور طبیعی را به داخل خانه هدایت می کنند. پنجره ها با اتصال فضای داخلی به فضای بیرونی ، یک ارتباط ملایم میان این دو فضا ایجاد می کنند. در صورتی که پنجره رو به منظره طبیعت باز شود و یا در داخل یک محیط طبیعی قرار داشته باشد ، ترکیب زیبایی از طبیعت و محیط پیرامون را به وجود خواهد آورد. به همین علت وجود پنجره سفید بلند دوجداره در هر خانه ایی موجب ایجاد فضایی دلباز تر ، طبیعی تر خواهد شد که با محیط بیرونی در ارتباط می باشد. و با هدایت نور طبیعی روز به داخل ، ظاهر گرم و صمیمی را به خانه می بخشد.

در مناطق سردسیری نیز برعکس این موضوع صدق می کند. و وجود پنجره سفید بلند دوجداره باعث سرد تر شدن فضای داخلی و افزایش مصرف انرژی گرمایشی خواهد شد. این افزایش مصرف انرژی ، نه تنها هزینه های گزافی را شامل می شود ، بلکه برای محیط زیست نیز مناسب نخواهد بود. به همین علت اگر قصد دارید از پنجره سفید بلند دوجداره استفاده کنید ، حتما از پنجره های چند جداره استفاده کرده و عایق بندی مناسب را فراموش نکنید.

1- مزایای پنجره سفید بلند دوجداره :

ظاهری مدرن و لوکس
فضایی دلباز و بی نظیر
اتاق نشیمنی با هوای سالم
ارتباط حداکثری با محیط بیرون
استفاده به بهترین شکل از نور خورشی

2- معایب پنجره سفید بلند دوجداره :

به یاد داشته باشید که هر چیز خوبی ، دارای جنبه های منفی نیز می باشد.

تعبیه پنجره سفید بلند دوجداره هزینه های گزافی را شامل می شود و بایستی بودجه اضافی را به آن اختصاص داد. هم چنین استفاده از پنجره سفید بلند دوجداره در مناطق گرمسیری موجب می شود به همان اندازه که نور خورشید به داخل فضا هدایت می شود ، گرما نیز وارد خانه شود. و به علت تابستان گرم و سخت این مناطق فضای داخلی تبدیل به یک فضای گرم خواهد شد. و همین امر باعث افزایش استفاده از سیستم خنک کننده خواهد شد.

 


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: