فروش توری پنجره دوجداره یو پی یو سی شیشه لمینت

فروش توری پنجره دوجداره یو پی یو سی شیشه لمینت, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

فروش توری پنجره دوجداره یو پی یو سی شیشه لمینت

بهرام پروهان

فروش توری پنجره دوجداره یو پی یو سی شیشه لمینت با توجه به دارا بودن استاندارد ملی کشور دارای تقاضای زیادی می باشد. در تدوین این استاندارد تا حد امکان استانداردهای کشورهای صنعتی پیشرفته و بین‌المللی لحاظ شده است. هدف از این استاندارد تعیین روش‌های آزمون، شیشه‌های دو جداره به منظور بررسی و حصول اطمینان از کیفیت آن‌ها می‌باشد. حداقل تعداد نمونه‌ها باید ۲۰ عدد از یک محصول باشد.
فروش توری پنجره دوجداره یو پی یو سی شیشه لمینت مورد استقبال قرار گرفته است چرا که شیشه‌های لمینت، سه ویژگی عایق حرارتی، امنیت و عایق صوتی را به صورت یکجا در بر می گیرند. این شیشه ها در اثر ضربه شدید به هیچ عنوان نمی‌ریزد و به طلق می چسبند. همچنین آن ها میزان صوت عبوری را در هر محدوده فرکانسی تا میزان مشخصی کاهش می‌دهند. برخی از انواع این نوع شیشه های لمینت از عبور حدود ۹۹ درصد از اشعه مضر فرا بنفش (UV) نور خورشید جلوگیری می نمایند. و بدین صورت مانع از کاهش تدریجی رنگ پارچه‌ها، فرش‌ها و مبلمان به وسیله نور خورشید می‌شوند.
پنجره عایق upvc به پنجره‌هایی گفته می‌شود که معمولاً با نام پنجره دوجداره یا شیشه دوجداره یا پنجره سه جداره شناخته می‌شوند. این پنجره‌ها از نظر انتقال حرارت نسبت به نمونه‌های سنتی (پنجره‌های فلزی) عایق‌تر هستند. پنجره‌های عایق upvc دو یا سه قاب شیشه‌ای هستند که بوسیله هوا یا دیگر گازها برای کاهش انتقال حرارت جدا شده‌اند. واحدهای شیشه‌ای عایق با ضخامت شیشه ۳ میلی متر تا ۱۰ میلی‌متر (۱/۸” تا ۳/۸”) یا بیشتر در کاربردهای خاص ساخته می‌شوند. شیشه لمینت یا سخت شده ممکن است بعنوان بخشی از ساخت مورد استفاده قرار بگیرد. اکثر واحدها با ضخامت مشابه شیشه استفاده شده در دو قاب شیشه‌ای ساخته می‌شوند ولی کاربردهای خاص همچون کم کردن عایق صوتی یا کاربردهای امنیتی ممکن است به طیف وسیعی ضخامت برای ترکیب شدن در واحد مشابه نیازمند داشته باشند.

شیشه لمینت نشکن


شیشه های لمینت معمولاً در کارخانه تولید شیشه از دوجداره شیشه ساده به ضخامت ۳ میلی متر و یک لایه رزین در وسط آنها تشکیل شده است . شیشه لمینت در موقع برخورد مانع سخت به آنها خرد نشده و تنها ترک بر می دارد . فروش توری شیشه لمینت پنجره دوجداره در کارخانه ها نیز انجام می گیرد.
در ابتدا لمينيت كردن به وسيله رزين انجام مي گرفت. اما به علت بروز مشكلاتي مانند جدا شدن لايه هاي شيشه از يكديگر و زرد شدن شيشه ها به مرور زمان ، اين شيوه لمينيت در اروپا و امريكا منسوخ گرديد. لمينيت كردن به وسيله طلق PVB مشكلات مرتبط به لمينيت رزيني را مرتفع نمود. اما به منظور بهبود بخشيدن به ويژگيهاي پنجره دوجداره با شيشه هاي لمينيت تحقيقات بر روي ميان لايه ها صورت گرفت و منجر به پيدايش طلق هاي ۳D Elastic گرديد . اين نوع طلق ها نسبت به PVB از قدرت چسبندگي بالاتري برخوردارند و مقاومت بيشتري در برابر گرما، سرما و رطوبت از خود نشان مي دهند.
شیشه لمینت
شيشه هاي لمينيت با طلق ۳D Elastic شفافيت بالائي دارند و ميزان عبوردهي نور در آنها مي تواند در حد ۰۹ % هم برسد. دوام بالاي اين طلق در محيط هاي مرطوب موجب شده است تا در اين گونه شرايط كه لبه هاي شيشه ها پوشانده نشده است از شيشه هاي لمينيت با طلق ۳D Elastic استفاده شود. يكي ديگر از مزاياي مهم طلق هاي ۳D Elastic بر PVB سازگاري اين طلق با مواد گوناگون است به طوريكه به وسيله اين طلق مي توان شيشه ها را با موادي مانند پارچه و عكس لمينيت نمود كه منجر به توليد شيشه در انواع طرحهاي دلخواه با كاربري زينتي و دكوراتيو ميگردد.برخي از طرح هاي شيشه هاي لمينيت با طلق هاي ۳D Elastic در ذيل آمده است.


نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: