فروش توری بهترین شیشه ضد حریق

فروش توری بهترین شیشه ضد حریق, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

فروش توری بهترین شیشه ضد حریق

بهرام پروهان

از جمله خصوصیات UPVC آن است که دمای شروع به ذوب شدن آن C)°۳۸۵) و بالاتر از دمای احتراق چوب C)°۲۶۰) است اما بر خلاف چوب در زمان احتراق به یک منبع آتش زا تبدیل نشده و موجب توسعه و انتقال حریق نمی شود . فروش توری بهترین شیشه ضد حریق به دلیل خصوصیاتش مورد توجه اماکن عمومی و شرکت های بزرگ قرار گرفته است
اگر خیلی سطحی به مسئله نگاه کنیم، شاید اینطور به نظر رسد که همه انواع شیشه قادر به انجام چنین کاری هستند و در اینصورت شیشه ضد حریق مشابه سایر همتاهای خود می باشد. اما در عمل اغلب شیشه ها به میزان خیلی کمی در مقابل آتش مقاومت از خود نشان می دهند. برای مثال، شیشه استاندارد پنجره دو جداره در دمای حدود 250 درجه فارنهایت می شکند. شیشه های سکوریت تا دمای حدود 500 درجه فارنهایت را تحمل می کنند و در مقابل شیشه های ضد حریق قادر به تحمل دمای 1600 درجه فارنهایت هستند. این یک تفاوت قابل ملاحظه می باشد، از آنجاییکه آتش به سرعت به دماهای بالا می رسد، نیاز به استفاده از چنین شیشه هایی کاملا واضح است. تست در دو بخش صورت می گیرد. اول، چندین قطعه از شیشه روی دیوار یک کوره نصب می شود. این دیوار می تواند شامل درب و پنجره و … باشد. سپس با توجه به زمان، حرارت داخل کوره به نحوی افزایش می یابد که شبیه ساز آتش سوزی داخل اتاق یک ساختمان باشد. برای کسب امتیاز قبولی و تایید این آزمون، شیشه باید در شعله های آتش دوام بیاورد. تا زمانیکه شیشه مانع نفوذ شعله های دود و شود زمان برای شیشه ثبت خواهد شد حتی اگر شیشه ترک برداشته باشد. شیشه های سکوریت مخصوص امروزه کاربرد بیشتری پیدا کرده اند چرا که امتیاز ضد حریق بودن این شیشه ها حدود 20 دقیقه است. البته ویژگی ضد ضربه بودن نیز سبب مناسب شدن آنها برای برخی درب ها و کاربردهای خاص شده است. فروش توری بهترین شیشه ضد حریق به دلیل مزایای آن مورد اسقبال خریداران قرار گرفته است.
یکی از مهم ترین ویژگی های پنجره های دو جداره ضد اشتعال و حريق بودن آنها است که باعث اطمینان و آرامش خاطر می شود. از جمله خصوصیات فروش توری بهترین شیشه ضد حریقآن است که دمای شروع به ذوب شدن آن C)°۳۸۵) و بالاتر از دمای احتراق چوب C)°۲۶۰) است اما بر خلاف چوب در زمان احتراق به یک منبع آتش زا تبدیل نشده و موجب توسعه و انتقال حریق نمی شود . همچنين استفاده از مواد افزودني(مولتي فايرها) در ساخت این نوع در و پنجره ها سرعت انتشار حريق را بسيار کند ميکند. همچنین استفاده از نوار هاي آب بندي در اطراف چهارچوب و قسمت بازشوي پنجره و همچنين عايق بندي دور پنجره در محل همجواري با ديوار ساختمان ، مانع از نفوذ گاز و شعله آتش به داخل خانه می شود.

فروش توری بهترین شیشه ضد حریق: تست های مختلفی روی شیشه های ضد حریق جهت تایید ضد حریق بودن آنها و قابلیت های استاندارد آن انجام می گیرد. سازمان ملی استاندارد و همجنین برخی آزمایشگاه های مستقل ( مثل U.L) آزمون هایی را روی شیشه ها انجام می دهند و طبق نتایج بدست آمده امتیازات را مشخص می کنند. امتیازات را اغلب بر حسب مدت زمان تحمل حرارت تخصیص می دهند. مدت زمان تحمل حرارت در واقع همان مدت زمان مورد انتظاری است که شیشه بتواند در زمان آتش سوزی قابل اعتماد باشد.از این رو، اگر شیشه ای مثلا امتیاز 45 دقیقه کسب کرده باشد، از لحاظ تئوریک می توانید انتظار داشته باشید که این شیشه به مدت 45 دقیقه از نفوذ شعله های آتش و دود جلوگیری نماید.
در بهترین شیشه ضد حریق پنجره دوجداره و نسوز انواعی از یراق آلات وجود دارند که به گونه طراحی شده اند که سرتاسر پنجره را احاطه کرده و از چهار جهت پنجره را قفل نموده و به راحتی رگلاژ می شوند. این یراق آلات علاوه بر استحکام زیاد، در برابر زنگ زدگی و خوردگی بسیار مقاوم بوده و به مرور زمان کیفیت خود را از دست نخواهد داد.
پنجره UPVC تنها پنجره ضدحریق یکپارچه و بدون درز: سیستم یکپارچه جوشکاری شده در گوشه ها باعث عدم وجود درزهای ناقل گاز و صدا و گرد و خاک در این پنجره ها می شود . در ضمن اینکه وجود درز در پنجره ها امکان شروع تخریب پنجره ها از این محلها را در انواع دیگر پنجره ها میسر می سازد. نوارهای آب بندی در اطراف چهار چوب و قسمت باز شوی پنجره و همچنین عایق بندی دور پنجره دوجداره ضد اشتعال مانع از نفوذ آب های حاصل از بارش و شستشوی پنجره به داخل ساختمان می شود.
پنجره دوجداره upvc تنها پنجره ضد حریق یکپارچه و بدون درز:
سیستم یکپارچه جوشکاری شده در گوشه ها باعث عدم وجود درزهای ناقل گاز و صدا و گرد و خاک در این پنجره ها می شود . در ضمن اینکه وجود درز در پنجره ها امکان شروع تخریب پنجره ها از این محلها را در انواع دیگر پنجره ها میسر می سازد.
نوارهای آب بندی در اطراف چهار چوب و قسمت باز شوی پنجره و همچنین عایق بندی دور پنجره دوجداره ضد حریق مانع از نفوذ آب های حاصل از بارش و شستشوی پنجره به داخل ساختمان می شود. همچنین ایجاد شیارهای تخلیه آب بر روی فریم، باعث هدایت آب های وارد شده به پنجره به بیرون می شود. پنجره های دوجداره ضد اشتعال علاوه بر اینکه عایق بوده و مانع انتقال حرارت می شوند ؛ بدلیل وجود لاستیکهای متعدد و درزبندی کامل موجب می شوند تا از ورود نسیم سرد در زمستان و نسیم گرم در تابستان به داخل جلوگیری شود . در نتیجه امکان رسیدن به شرایط مطلوب حرارتی با صرف انرژی کمتر قابل حصول می شود .
کارایی بهترین شیشه ضد حریق پنجره دوجداره در درجه اول به حفظ یکپارچگی شیشه ها در هنگام آتش سوزی مرتبط است. ملاک ارزیابی این کارایی بر اساس سه معیار زیر می باشد:
• حفظ یکپارچگی( E )
• حفظ یکپارچگی و محدود کردن انتشار گازهای داغ ( EW )
• حفظ یکپارچگی و عایق حرارتی( EI )نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: