فروش انواع حفاظ پنجره دوجداره به همراه توری

فروش انواع حفاظ پنجره دوجداره به همراه توری, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

فروش انواع حفاظ پنجره دوجداره به همراه توری

بهرام پروهان

برخی نمایندگان علاوه بردرب و پنجره upvc اقدام به فروش انواع حفاظ پنجره دوجداره به همراه توری کرده اند. چرا که انواع حفاظ اعم از ساده و یا فرفوژه و انواع توری درزمان خرید درب و پنجره دوجداره upvc سفارش داده می شوند. با استفاده از انواع حفاظ پنجره دو جداره upvc مشتری خیال جمع است که کسی شیشه را نمی شکند و از آن به زور داخل نمی شود، افرادی که دارای ساختمان ویلایی می باشند باید بیش از بقیه نگران سرقت باشند.
فروش انواع حفاظ پنجره دوجداره به همراه توری با توجه به نوع معماری و دکوراسیون ساختمان صورت میگیرد. پنجره دو جداره یو پی وی سی حفاظ دار از مدل ها، طرح ها و رنگ های مختلفی برخوردار هستند از قبیل استیل، فرفوژه و... که بنا بر سلیقه مشتری و پنجره های ساختمانی این حفاظ ها ساخته و رنگ می شوند. امروزه ایمنی و زیبایی خانه ها و یا محل کار بسیار حائز اهمیت و چشمگیر می باشند و افراد سعی می کنند از انواع حفاظ پنجره دو جداره استفاده کنند که نصب انواع حفاظ پنجره دو جداره به این صورت است که اول باید پنجره دو جداره مورد نظر نصب گردد و بنا بر سلیقه مشتری و طرح و رنگ انواع حفاظ پنجره دو جداره ساخته می شود.فروش توری پنجره دوجداره و انواع حفاظ پنجره دو جداره برای جلوگیری از ورود سارقان و جلوگیری از ضربه به شیشه استفاده می شود. انواع حفاظ پنجره دو جداره در تنوع و رنگ های مختلفی وجود دارد که شامل حفاظ استیلی، آهنی، فلزی و یا فرفوژه می باشد. امروزه بیشتر از حفاظ های استیلی استفاده می شود که هم رنگ مناسبی دارد و هم به مرور زمان از بین نمی رود یعنی در برابر تغییرات آب و هوایی و ضربه تغییر شکل پیدا نمی کند. انواع حفاظ پنجره دو جداره اعم از ساده و یا فرفوژه در زمان خرید درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی سفارش داده می شود. جنس انواع حفاظ پنجره دو جداره از فلز است و دوام و زیبایی بی نظیر دارد،.
مزاياي استفاده از درب و پنجره هاي یو پی وی سی
¨ مناسب در برابر سرما و گرما
¨ كاهش دهنده مناسب شدت صوت
¨ مانع نفوذ گرد و غبار و آلودگي هاي محيطي
¨ كاهش دهنده سرمايه گذاري اوليه و استهلاك سيستم گرمايشي در ساختمان
¨ تنوع اشكال بازشو و شكل پذيري متناسب با معماري و فضاي ساختمان

پنجره یو پی وی سی طرح چوب


فروش انواع حفاظ پنجره دوجداره به همراه توری: برای پنجره دو جداره حفاظ های متنوع بسیاری وجود دارد که در طرح ها و مدل های زیادی ساخته شده اند. پنجره دو جداره حفاظ دار از مدل ها و طرح ها و رنگ های مختلفی برخوردار هستند که بنا بر سلیقه مشتری و پنجره های ساختمانی این حفاظ ها ساخته و رنگ می شوند. حفاظ پنجره دو جداره شامل استیل، آلومینیوم، آهنی و … می باشد که امروزه حفاظ استیل بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد زیرا حفاظ استیل هم رنگ زیبایی دارد و هم به مرور زمان در برابر تغییرات آب و هوایی از بین نمی رود. انواع مدل پنجره دو جداره حفاظ دار شامل حفاظ آکاردئونی، حفاظ های رول شونده و نوعی حفاظ هم وجود دارد که تقریبا به شکل ابرو می باشند که به آن حفاظ ابرویی گفته می شودکه پهنای آن بیشتر از ارتفاع آن می باشد که در پنجره های بزرگ نصب می گردد.
علاوه بر استفاده و فروش انواع حفاظ پنجره دوجداره به همراه توری می توانیم ازشیشه ضدسرقت سکوریت نیز استفاده کرد. شيشه هاي سکوريت با اعمال فرآيند حرارتي بر شيشه هاي معمولي توليد مي شوند. شيشه هاي سکوريت مقاومت بالائي در برابر ضربه ، فشار و حرارت دارند. شيشه هاي ضدسرقت سکوريت مطابق با استاندارد به دوگروه اصلي تقسيم مي شوند: شيشه هاي نشکن يا سکوريت (Fully Tempered) شيشه هاي نيمه نشکن يا نيمه سکوريت (Heat Strenghtened)
ويژگي هاي شيشه سکوريت:
به علت وجود لايه هوا يا گاز و با استفاده از شيشه Low-E و يا پوشش دار هر سه روش انتقال حرارت يعني رسانش ، جابجائي و تابش در شيشه هاي سکوريت قابل کنترل است. بدين ترتيب ميتوان ميزان مصرف انرژي جهت سرد کردن يا گرم کردن فضاي داخل را کاهش داد. در صورت استفاده از شيشه هاي ضدسرقت پوشش دار و يا لمينيت ميزان ورود نور و اشعه UV کاملاً قابل کنترل است. ميزان ايزولاسيون صوتي در شيشه هاي سکوريت به علت وجود گاز مناسب قابل کنترل است. براي کسب نتيجه بهتر ميتوان از شيشه لمينيت در هر يک از جداره هاي شيشه استفاده نمود. در صورت استفاده از شيشه سکوريت و يا لمينيت در جداره ها ، اين شيشه مقاومت خوبي در برابر سرقت و زلزله از خود نشان ميدهد.
علت وجود گاز بين دو لايه شيشه دماي سطح داخلي شيشه با دماي اتاق يکسان مي ماند بنابراين شيشه در زمستان عرق نميکند. مقاومت شيشه سکوريت در اثر حرارت افزايش يافته است از اين رو شيشه سکوريت در برابر ضربه و بارهاي مکانيکي و استرسهاي حرارتي در مقايسه با شيشه معمولي با همان ضخامت و مشخصات ۴ تا ۵ برابر قوي تر است اما اين مشخصه در شيشه نيمه سکوريت به ۲ برابر کاهش مي يابد. شيشه سکوريت در هنگام شکست به قطعات ريز و غيربرنده اي خرد ميشود. الگوي شکست شيشه نيمه سکوريت مانند شيشه معمولي است.
در دنیای مدرن امروز که بشر همراه با تکنولوژی زندگی خود را پیش می برد و به سمت زندگی بهتر با امکانات بیشتر حرکت می کند، وجود محیطی زیبا برای زندگی و اسایش همواره احساس شده است. امروزه کمتر کسی را می توان یافت که معماری محیط برایش اهمیتی ندارد و ساده از کنارش عبور می کند،در سال های گذشته با به وجود امدن ابزارهای جدید برای طراحی منازل و محل کار بازار گسترده ای در این زمینه ایجاد شده است اما نقش درب و پنجره ها نیز بسیار موثر است که می خواهیم در این مقاله اشاره ی کوتاهی به تاثیر درب و پنجره های دوجداره در معماری و زیبایی داخلی داشته باشیم.نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: