قیمت پنجره آلومینیومی

قیمت پنجره آلومینیومی, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

قیمت پنجره آلومینیومی

بهرام پروهان

قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم همراه یراق آلات با کیفیت: برای تعین قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی باید وزن آلومینیوم مصرفی، نوع یراق آلات  و رنگ یا آنادایز بودن پنجره آلومینیومی مشخص گردد. بطور حدود هر متر مربع پنجره آلومینیوم آلومینیومی به طور حدودی از ۸۵۰ هزار تومان شروع میشود تا بالا .بسته به نوع آلومینیوم که ایرانی ترک و یا آلمانی باشد و هنچنین وزن مقطع که بسیار تعیین کننده می باشد. قیمت یراق آلات به صورت هر دست بسته به وزن بازشو ها در پنجره آلومینیومی محاسبه می گردد. تقریبا از هر دست ۴۵۰۰۰۰ تومان شروع می شود تا به بالا حهت یراق آلات آلمانی و ترک و ایرانی .

قیمت پنجره دوجداره آلومینیوم همراه یراق آلات با کیفیت

پنجره آلومینیومی دارای پیشینه بالایی در در ساختمان ها است . رفته رفته این محصول دچار تغییراتی شده است و تکامل بیشتری یافته است. نسل قدیمی این پنجره های آلومینیومی که با میلگرد به یکدیگر متصل می شوند یا پنجره های کشویی آلومینیومی که به نام اس تی مطرح می باشند.

رفته رفته تمام معایب اینگونه پنجره ها برطرف شده و به نسل پنجره آلومینیومی رسیده است که امروزه یکی از شکیل ترین و مقاوم ترین نوع پنجره هاست. پنجره آلومینیومی نسبت به نسل های دیگر پنجره آلومینیومی دارای نقاط قوت بسیاری است از جمله عایق بودن آن در برابر حرارت. پنجره آلومینیومی به علت خواص ذاتی خود انتقال دهنده سرما و گرماست اما در پنجره آلومینیومی اینگونه نخواهد بود.

پنجره آلومینیومی توسط لایه های پلی آمید که در میان مقطع قرار گرفته اند باعث عدم انتقال سرما و گرما به داخل ساختمان خواهد شد. در پنجره آلومینیومی بحث آب بندی و فیتینگ نسبت به نسل های قدیمی مقاوم تر شده است.پنجره های آلومینیومی جدید قابلیت اجرا در انواع طرح ها و رنگ ها و انواع بازشوها را دارد. موارد یاد شده می تواند عللی برتفاوت قیمت پنجره آلومینیومی با سایر پنجره های آلومینیومی دیگر باشد.

برای محاسبه قیمت پنجره آلومینیومی باید به موارد زیر را بررسی و محاسبه کرد:

بیلت آلومینیوم پنجره آلومینیومی Billet Aluminium

اصلی ترین متریال مورد مصرفی در پنجره آلومینیومی، پروفیل آلومینیومی آن می باشد.

عموماً قیمت آلومینیوم خام که با شیوه اکسترود تبدیل به پروفیل آلومینیومی می شود به علت نوسانات ارزی متغییر بوده و می تواند علت تغییر قیمت پنجره آلومینیومی در مدت زمان می باشد. همین کیفیت بیلت آلومینیومی جهت تولید پروفیل پنجره آلومینیومی، بر روی قیمت نهایی پنجره تأثیرگذار خواهد بود.

لایه پلی آمید-Poly amide

نوع ، ضخامت  و کیفیت لایه پلی آمیدی که در میان پروفیل پنجره آلومینیومی قرار می گیرد تا باعث کاهش اتلاف انرژی گردد.

لاستیک آب بندی در پنجره آلومینیومی

کیفیت لاستیک های آب بندی و هوابندی در پنجره آلومینیومی متفاوت است .در پنجره آلومینیومی می توان از لاستیک های EPDM و PVC استفاده کرد که هر کدام می تواند با توجه به کیفیت و طول عمر قیمت متفاوتی داشته باشد. قویترین و پایدارترین نوع لاستیک های آب بندی و هوابندی نوع EPDM  می باشد که در مدت زمان کیفیت خود را از دست نداده و تازگی و طراوت خود را حفظ می نماید.نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: