مقایسه قیمت پنجره آلومینیومی با یو پی وی سی

مقایسه قیمت پنجره آلومینیومی با یو پی وی سی, فروش توری,فروش پنجره دوجداره, فروش توری درب پنجره خانه و اداره

مقایسه قیمت پنجره آلومینیومی با یو پی وی سی

بهرام پروهان

مقایسه قیمت پنجره آلومینیومی با یو پی وی سی: جهت تولید درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی میتوان از انواع گوناگون متریال به کار برد ولی پر کارایی ترین آنها آلومینیوم و یو پی وی سی است که در این نوشته به مقایسه آنها میپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناس فروش شرکت پنجره دلوین با شماره ۰۹۱۲۴۶۲۰۴۷۳ تماس بگیرید.

مقایسه قیمت پنجره آلومینیومی با یو پی وی سی

یکی از پر کارایی ترین متریال مورد به کارگیری در صنعت درب و پنجره سازی است. آلومینیوم به علت وزن سبک و استحکام زیادی که دارد نسبت به آهن بهتر است و بیشتر مورد به کار گیری قرار میگیرد. و نیز این نوع پنجره ها خیلی متفاوت هستند و میتوان آنها را در انواع بازشو و سایزها تولید کرد.
پنجره دوجداره یو پی وی سی چیست؟

این مدل متریال از پلاستیک تولید شده است و در تولید آن از یک نوع روان کننده برای مقاومت آن به کار رفته است. پنجره های دوجداره یو پی وی سی خیلی مستحکم هستند و در مقابل رطوبت، مواد شیمیایی، نور آفتاب، تغییرات آب و هوا و … مستحکم است.

مقایسه پنجره دوجداره آلومینیومی با UPVC

پنجره دوجداره یو پی وی سی در مقابل حرارت و گرما استحکام بیشتری نسبت به پنجره آلومینیومی دارد و کمتر صدمه میبیند.
برای عایق بودن پنجره های دوجداره یو پی وی سی از پروفیل چند حفره ای در تولید انها به کار برده میشود تا از هدر رفتن انرژی ممانعت شود. این حفره ها را از عایق های مخصوص پر میکنند. ولی در تولید پنجره های دوجداره آلومینومی جهت ممانعت از هدر رفتن انرژی از ماده ی ترمال بریک به کار میبرند . این ماده عایق خیلی مناسبی در مقابل حرارت میباشد.

در مراحل تولید پنجره های دوجداره یو پی وی سی هیچگونه ماده شیمیایی ساخته نمیشود ولی در مراحل تولید آلومینیوم نوعی ماده شیمیایی ساخته میشود که سرطان زا هستند و سبب آلودگی محیط زیست میشوند. بهتر است در تولید پنجره دوجداره از انواع یو پی وی سی به کار ببریم.

به علت تغییرات دما و اختلاف دمای بین درون و خارج ساختمان، روی پروفیل های آلومینیومی میعان اتفاق می افتد و در طول زمان سبب بروز صدمه و خرابی میشود. ولی در پنجره های دوجداره یو پی وی سی این اتفاق نمی افتد چونکه انها خود عایق حرارت هستند. و نیز سبب طول عمر بیشتر پنجره ها میشود.
در مقایسه بین این دو نوع پنجره متوجه شده اند که پنجره های دوجداره یو پی وی سی مقاومت و استحکام بالاتری در مقابل تغییرات آب و هوایی دارند و دچار پوسیدگی و خوردگی نمی شوند. ولی در برابر پروفیل های آلومینیومی مقاومت کمتری در مقابل تغییرات آب و هوا دارند و در گذر زمان سبب خوردگی و پوسیدگی می شوند.نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه: